Věra Várady

Ryby (Pisces) 20. 2. – 20. 3.

ženské znamení
živel: voda
planeta: Neptun
temperament: flegmatický
protilehlé doplňující znamen: í Panna
archetyp – vzorec chování: snílek, básník, oběť
základní slovo: Já věřím
barva: modrá, zelená, fialová
úspěšný den: čtvrtek
kámen: lazurit, chalcedon, akvamarín, modrý safír
vůně: vodní, mořské, omamné
pozitiva: laskavost, starostlivost, citlivost
negativa: slabá vůle, ovlivnitelnost, přecitlivělost

Povaha

Ryby jsou posledním znamení zvířetníku, často se proto tvrdí, že právě toto vodní znamení je jakoby syntézou všech předešlých znamení. Jsou to idealisté a snílkové, čemuž také často napovídá i jejich fyzický vzhled a nepřítomný pohled, kterým se dívají jakoby skrze vás, protože vás vnímají také intuitivně a právě intuice je jejich největší dar i prokletí. Lidé v tomto znamení by se měli naučit během svého života a dostanou k tomu mnoho příležitostí prohloubit a posílit svojí víru ve vyšší smysl a řád života a najít pocit sounáležitosti se všemi bytostmi.

Láska

VRomantické Ryby potřebuji podobně laděné, citlivé partnery, kteří jim budou rozumět. Najdou je nejlépe v řadách Raků a Štírů. Dobře mohou komunikovat i s Vodnáři a Berany. Napjaté vztahy je čekají s Pannami a Blíženci.

Jaký je úkol Ryb

Prohloubit víru ve vyšší smysl života a najít pocit sounáležitosti se všemi bytostmi, ale zároveň se nestát otrokem svých žádosti a nebo obětí druhých. Hledat pravdu o smyslu naší existence a spásy ve smyslu znovuzrození a vnitřního přerodu a změny.

Žena Ryba

Tyto ženy jsou typické víly, éterické bytosti, jsou citlivé a intuitivní. Mají dar chápat ostatní a být typickými „vrbami.“ Jako každé vodní znamení potřebují dostatek přijetí a lásky, aby se dokázaly plně otevřít. Často vyhledávají komplikovaná partnerství v nichž hrají roli oběti. V tomto roce se jim bude nejlépe dařit v jarním měsíci březnu.

Muž Ryba

Je trochu podivín, nepraktický a na muže „příliš“ citlivý, což mu může v běžném osobním životě přinášet potíže. Ke svému doplnění potřebuje spíše dominantnější partnerku, kterou může obdivovat. Také by se měl obklopovat pozitivními a podnikavými přáteli, od kterých se může učit. V letošním roce je čas vhodný ke změnám v říjnu.