Věra Várady

Horoskopy

Astrologie, královna okultních věd je stará několik tisíc let a byla hojně užívána starými národy jako byli např. Sumerové, Egypťané, Indové, Čiňané a další. Většina lidí ví, že i různí panovníci mívali na svém dvoře tzv. hvězdopravce, kteří jim předpovídali budoucnost a také pomáhali při důležitých rozhodnutích.

Astrologie je žádána i dnes, protože, jak se přesvědčili i někteří skeptici, funguje.

To že, hvězdy a planety vyzařuji energii a vibrace, které mohou ovlivnit psychiku a chování lidí i zvířat bylo dokázáno i vědci a dnes již existují vědecké studie na toto téma. Konečné každý z nás může více, či méně pociťovat vliv Luny v úplňku nebo novoluní.

Grafickým vyjádřením postavení a vlivu planet v našem životě je horoskop.

Někdo kdysi řekl, že je to vlastně taková mapa životem, která nám dokáže ukázat pomocí řeči symbolů, které se dají z horoskopu vyčíst jaký bude náš osud, jaké máme vlohy, pro jakou práci máme předpoklady, jaký typ partnera se k nám hodí. Horoskop odhalí naše silné i slabé stránky, může nám pomoci pochopit naší cestu a roli v životě.

Osobní horoskop – radix

Osobní horoskop je podrobným rozborem vaší osobnosti a týká se všech důležitých oblastí života - zdraví, práce a kariéry, finančních možností, rodičovství a také partnerských vztahů. Osobní horoskop vám pomůže lépe poznat sebe, vaše vztahy k ostatním lidem a nalézt životní potenciál a také poodhalit příčiny vašich potíži v kterékoliv oblasti vašeho života.

Horoskop obsahuje:

  • základní informace o astrologii, planetách, aspektech atd.,
  • podrobný rozbor slunečního znamení, všech dvanácti domů horoskopu,
  • postavení planet a jejich aspektů, numerologicko-tarotový rozbor osobnosti a karmický horoskop,

Horoskop s grafickým a písemným zpracováním v rozsahu cca 20 stran je vázaný v deskách. Je také možnost osobní konzultace v kombinaci s výkladem horoskopu i tarotových karet.

zverokruh

zverokruh

Zajímá vás budoucnost v roce 2023 ?

Roční tzv. solární horoskop nastíní nejdůležitější úkoly a zkoušky. V kombinací s výkladem tarotu lze odpovědět na otázky, které vás zajímají, témata, s kterými si nevíte rady, ať již v oblasti osobní – partnerské, zdravotní, pracovní a finanční nebo při různých důležitých rozhodnutích…
Astrologický a tarotový výklad – konzultace po telefonu nebo e-mailem.

Jak objednat horoskop

e-mailem: stela99@volny.cz

telefonicky: +420 777 836 777

Při objednání je nutné uvést:

  • Jméno a příjmení (v případě partnerského horoskopu údaje obou partnerů)
  • Datum, čas a místo narození (možno zjistit v porodnici)
  • Spojení (telefon a adresa, e-mail)

Veškeré nabízené horoskopy a jejich písemný rozbor je možné zaslat poštou na dobírku, nebo převzít s osobní konzultací, kdy se lze přesněji zaměřit na určitý specificky problém.

Dále je možno horoskop zaslat e-mailem, platba nutná předem.